Öntőgépkezelő álláslehetőség!

Sirokra, az új, korszerű nyomásos öntödénkbe keresünk munkavállalókat bővítés céljából öntőgépkezelő pozícióba!

Főbb feladatok, munkák:

  • Megismerni és elsajátítani az öntödei berendezések működését, és az előírt gyártástechnológiákat
  • A felügyelete alá tartozó gépek üzemeltetése, beállítása, javítása a kiadott technológiai és munkautasításoknak megfelelően
  • Gyártott termékek gyártásközi ellenőrzésének végzése és dokumentálása a kiadott utasításoknak megfelelően
  • Termékváltások során átállások teljes körű elvégzése és ezek dokumentálása
  • Idomszerek, mérőeszközök, számítógépes dokumentumok, videokijelzők és -termékek felügyelete a gépek helyes működésének biztosítása és az előírt feldolgozási feltételek ellenőrzése céljából;
  • A nyersanyagok és a feldolgozáshoz használt anyagok előkészítésének, mérésének és adagolásának szabályozása;
  • A folyamatindítás és -lezárás, a hibakeresés, és a felügyelet szabályozása a feldolgozó berendezésen kívül;
  • A berendezés megfelelő működésének ellenőrzése, a szokásos próbaüzem elvégzése és gondoskodás a karbantartásról;
  • A termékminták elemzése, tesztek végzése, az adatok feljegyzése és termelési napló vezetése.

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Alapfokú végzettség
  • Szakirányú végzettség előny

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Hasonló területen szerzett tapasztalat előny!

Amit kínálunk:

  • Bejelentett teljes munkaidő
  • Jogtisztán bejelentett bér
  • Munkába járás támogatása
  • 3 műszakos munkarend
  • Betanulási lehetőséget biztosítunk
  • Stabil fizetés
  • Szabad hétvége
  • Kiszámíthatóság

Jelentkezését fényképpel ellátott és bruttó bérigényt tartalmazó szakmai önéletrajz megküldésével tudja leadni az info@metalconstruct.hu címen, vagy a Profession.hu oldalán az alábbi linken:

Cégünk, a kecskeméti Metalconstruct Zrt. több, mint 70 éves múltra alapozott termelési, tervezési és technológiai tapasztalatait felhasználva készít alumínium késztermékeket különböző ipari és lakossági célokra. Legnépszerűbb termékeink az alumínium transzport dobozok, raklapok és különböző állványok. Standard termékeink mellett egyedi elképzeléseit is meg tudjuk valósítani.

Webáruház