Öntödevezető helyettes álláslehetőség!

Siroki öntödénk bővítése miatt új munkatársat keresünk öntödevezető helyettes pozícióba!

Fontosabb feladatok:

  • Kapcsolattartás és egyeztetés a vevőkkel és az üzemmel egyaránt (erőforrás igény, követelmények, projektszabályok, stb)
  • Új projekt esetén projektterv és projektdokumentációk elkészítése, valamint felülvizsgálata, aktualizálása a projekt során
  • Mérföldkövek jóváhagyási folyamatának definiálása
  • Kommunikáció a csapaton belül és a vevőkkel
  • A projekt előrehaladásának ellenőrzése
  • A költségvetés és a határidők betartásának folyamatos ellenőrzése
  • Beszállítók kiválasztásában és koordinációjában való részvétel
  • A felügyelete alá tartozó munkatársak munkájának irányítása
  • Az üzem hatékony működéséhez a szükséges erőforrások biztosítása
  • Saját tevékenységéről, valamint a felügyelete alá tartozó üzem működéséről a felettes folyamatos tájékoztatása
  • A termelési programban meghatározott üzemi feladatok maradéktalan teljesítése, mennyiségben, minőségben, határidőben egyaránt
  • Az üzem számára előírt árbevétel, költség és üzemi eredménytervek teljesítésében való részvétel

Elvárások:

  • MS Office programok felhasználói szintű ismerete
  • Angol nyelvtudás

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Műszaki angol nyelv szóban-írásban egyaránt
  • Alumínium nyomásos öntészeti tapasztalat
  • Vállaltirányítási rendszerben szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Bejárási támogatás
  • Céges mobil
  • Céges laptop

Jelentkezését fényképpel ellátott és bruttó bérigényt tartalmazó szakmai önéletrajz megküldésével tudja leadni az info@metalconstruct.hu címen, vagy a Profession.hu oldalán az alábbi linken:

Cégünk, a kecskeméti Metalconstruct Zrt. több, mint 70 éves múltra alapozott termelési, tervezési és technológiai tapasztalatait felhasználva készít alumínium késztermékeket különböző ipari és lakossági célokra. Legnépszerűbb termékeink az alumínium transzport dobozok, raklapok és különböző állványok. Standard termékeink mellett egyedi elképzeléseit is meg tudjuk valósítani.

Webáruház