Értékesítő álláslehetőség!

Feladatok

  • Értékesítési stratégia kidolgozása
  • A meglévő ügyfélkörrel folyamatos szakmai kapcsolattartás, kapcsolatépítés
  • Potenciális ügyfelek felkutatása, kapcsolatfelvétel
  • Ajánlatok kidolgozása,
  • Szakmai konferenciákon, kiállításokon való részvétel
  • Termék tendereken való részvétel
  • Piackutatás
  • Együttműködés a társterületekkel

Elvárások

  • felsőfokú végzettség
  • "B" kategóriás vezetői engedély és vezetési gyakorlat
  • megbízhatóság, önállóság
  • kiváló angol nyelvtudás
  • kitartó, nyitott, dinamikus, jó munkabírású személyiség
  • alumínium nyomásos öntészeti termékek értékesítésében való tapasztalat

Előnyt jelent

  • német nyelvtudás
  • alumínium nyomásos öntészeti technológia ismerete

Amit kínálunk

  • Versenyképes bérezés
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Korrekt munkáltatói attitűd
  • Változatos feladatok
  • Családias légkör
  • Több évtizedes gyártási tapasztalat
  • Munkavégzés helye: Sirok

Céginformáció

A Metalconstruct Zrt. alumínium termékek gyártásával és forgalmazásával foglalkozik, az országban jelenleg két különböző helyen.
Székhelyünkön, Kecskeméten zajlik az alumínium szerkezetek gyártása és értékesítése, siroki telephelyünkön pedig az öntészeti és forgácsolási munkákat végezzük.
Jelenleg a siroki telephelyünkre keresünk új munkavállalót bővítés céljából.

A  magyar nyelvű, fényképpel ellátott és bruttó fizetési igény megjelölését tartalmazó önéletrajzát kérem küldje el az info@metalconstruct.hu e-mail címre!

Cégünk, a kecskeméti Metalconstruct Zrt. több, mint 70 éves múltra alapozott termelési, tervezési és technológiai tapasztalatait felhasználva készít alumínium késztermékeket különböző ipari és lakossági célokra. Legnépszerűbb termékeink az alumínium transzport dobozok, raklapok és különböző állványok. Standard termékeink mellett egyedi elképzeléseit is meg tudjuk valósítani.

Webáruház