CNC gépkezelő állás

Bővülő csapatunkba CNC gépkezelő munkatársat keresünk.

Főbb feladatok, munkák:

  • Gépbeállító által beállított CNC eszterga és/vagy megmunkálóközpont kezelése
  • Legyártott munkadarabok ellenőrzése és mérése
  • Gyártási dokumentáció vezetése

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • CNC fémmegmunkálásban szerzett szakmai tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Bejelentett teljes munkaidő
  • 2 műszakos munkarend
  • Betanulási lehetőséget biztosítunk
  • Szabad hétvége
  • Jogtisztán bejelentett bér

Állás, munka területe(i):

  • Szakmunka
  • Gépkezelő

Cégünk, a kecskeméti Metalconstruct Zrt. több, mint 70 éves múltra alapozott termelési, tervezési és technológiai tapasztalatait felhasználva készít alumínium késztermékeket különböző ipari és lakossági célokra. Legnépszerűbb termékeink az alumínium transzport dobozok, raklapok és különböző állványok. Standard termékeink mellett egyedi elképzeléseit is meg tudjuk valósítani.

Webáruház